Greitai, kokybiškai ir nebrangiai - profesionalus kompiuterių meistras SAULIUS


telefonas 8 601 66755
el. pastas saulius@kreipkis.lt
skype kompiuteriu.meistras.SAULIUS
facebook kompiuteriu.meistras.SAULIUS
tinklalapis www.kreipkis.lt


Jūsų patogumui gauti konsultacijas, išsikviesti mane ir/arba kilus klausimams skambinkite vienu ir tuo pačiu telefono numeriu. Taip galėsiu užtikrinti Jums greitą ir nepriekaištingą bei kokybišką pagalbą. Nuo šiol Jums nereikia žinoti daug skirtingų telefono numerių (skirtingų specialistų) ir galvoti kuris iš jų dabar labiau reikalingas (tinklų, operacinių sistemų, programų ar pan.). Tiesiog skambinkite pagalbos telefonu.

Pagalbos telefono numeris 8 601 66755

Jūsų patogumui pagalbos telefono numerį parinkau tokį, kad būtų lengviau atsiminti ir nesimaišytų visi vienodi skaitmenys. Pagal susitarimą galiu pas Jus atvykti ir nedarbo laiku (taip pat ir švenčių dienomis) Jums patogiu laiku. Skambinkite ir viską susitarsite. Dirbu Kaune ir Kauno raj. (žemėlapį pridedu žemiau). Į kitus miestus ar miestelius kurių nesimato mano pateiktame žemėlapyje atvykti galiu - atskiru susitarimu (pageidautina iš anksto suderinus atvykimo laiką ir darbų kainą).

Pageidaujate susisiekti kitu būdu?

Žinantiems konkrečiai kokios pagalbos reikia ir pageidaujantiems mano atvykimo ar konsultacijos galima ne tik skambinti pagalbos numeriu, bet ir susisiekti tiesiogiai el. paštu adresu saulius@kreipkis.lt arba internetu per mano tinklalapį užpildant užklausimo formą esančia žemiau. Taip viską galėsime susitarti iš anksto dėl Jums reikalingos pagalbos, apsilankymo laiko, remonto darbų ar pan.

Kompiuterių meistras ne tik dirba, bet ir skiria laiko savo pomėgiams - ilsisi. Dėl to ne darbo valandomis - ne visada atsako į Jūsų skambučius :)


» kaip mano darbą įvertino klientai...

» kiek kainuoja paslauga...

» grįžtį į pagrindinų puslapį...